Kıbrıs Tatil Çekilişi


Kıbrıs Tatil Çekilişi

By Derya - 11 Mayıs 2011 Çarşamba

Kıbrıs Tatil Çekilişi
ÇEKİLİŞ ŞARTLARI  
A - KATILIM Çekiliş katılım ve ödülllendirme işlemleri Facebook aracılığı ile yapılmaktadır. Özel yazılmış olan Facebook Applicationumuz ile çekilişe katılmak için gerekli işlemleri yaparak çekilişe katılmaya hak kazanırsınız. 22 Temmuz 2011 Sabah 10:00 da yazılımımız, katılım hakkı kazanmış Facebook kullanıcıları arasından rastgele 3 katılımcı seçecek. Bu 3 talihliden birincisi asil, diğer ikisi ise yedek olarak belirlenecektir. Asil talihli sitemizde veFacebook Sayfamızda duyurulacaktır. Ayrıca iletişim bilgileri doğrultusunda Asil talihlimiz ile iletişime geçilecektir. 48 saat içerisinde asil talihliden yanıt alınamazsa, ödül hakkı birinci yedek talihliye geçecektir. Aynı şekilde yine 48 saat içerisinde yanıt alınamazsa, hak ikinci yedek talihlinin olacaktır. İlk çekilişte kazanan 1 asil ve 2 yedek talihliden yanıt alınamaması durumunda ise çekiliş yenilenerek devam edecektir.
B - KATILIM ŞARTLARI Çekilişe katılmak için tek yapmanız gereken Facebook Sayfamıza gidip, öncelikle sayfayı BEĞENMENİZ, daha sonra Facebook Çekiliş Sayfamızdabelirtilen katılım adımlarını tamamlamanız gerekmektedir. Buna göre yapılması gerekenler şunlardır:
1- Facebook Sayfamızı BEĞENiNİNİZ
2. Arkadaşlarınızı Çekilişe DAVET EDİNİZ. Davet ettiğiniz ve çakilişe katılan her 5 arkadaşınız için 1 adet katılım hakkı kazanırsınız. Lütfen unutmayınız; katılım hakkını kazanabilmeniz için davet ettiğiniz arkadaşlarınızın daveti kabul edip çekilişe katılmaları gerekmektedir. Dolayısıyla bu hakkı kazanmayı garantilemek için 5 kişiden daha fazlasına davet göndermeniz önerilmektedir. Daha çok kişiye davet göndererek daha fazla katılım hakkı kazanıp kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.
3. Çekilişi profilinizde DUYURMALISINIZ. Bunun için tek yapmanız gereken çekiliş sayfamızdaki Profiline gönder ikonunu tıklamaktır. Bu şekilde Facebook profilinizde çekiliş ile ilgili kısa bir gönderi görünecektir.
GİZLİLİK İLKELERİ  
A - BİLGİLERİNİZ Çekilişe katılabilmeniz için tasarlanan Facebook Çekiliş Applicationumuz, çekilişin yapılabilinmesi için Facebook'ta kayıtlı olan ve sizin izninizle bize verilen bazı temel bilgilerinizi almaktadır. Bu bilgilerin alınması, çekilişin gerçekleşebilmesi için zorunludur. Alınan bilgiler şunlardır:
1. Facebook ID: Bir dizi rakamlardan oluşan size özel Facebook üye numaranız.
2. Adınız: Facebook profilinizde tanımlamış olduğunuz adınız.
3. Soyadınız: Facebook profilinizde tanımlamış olduğunuz soyadınız.
4. Email Adresiniz: Facebook profilinizde tanımlamış olduğunuz email adresiniz.
B - BİLGİLERİN KULLANIMI Alınan bu bilgiler şu şekilde kullanılmaktadır: Adınız, Soyadınız ve Email adresiniz vasıtası ile sizlere çekiliş ile ilgili haberler email veya facebook üzerindeki mesajlaşma sistemi kullanılarak duyurulacaktır. Bilgilerinizin diğer firma veya şahıslar ile paylaşılmayacağı güvencesi verilmektedir, ve dilediğinizde duyuru listesinden çıkabilme seçeneğiniz vardır.

Abonelik
E-posta adresiniz:


Ara
Ara:

Popüler Sayfalar
Kibris.Com.Tr Haber Bülteni Ana sayfa
Abone ol
Abonelik iptal/düzenleme
Gizlilik ilkesi

Kategoriler
RSS Haber Bülten Beslemesi
Tüm Kategoriler
Kıbrıs Kültür Turları için RSS Beslemesi
Kıbrıs Kültür Turları
Kariyer için RSS Beslemesi
Kariyer
Kıbrıs Araç Kiralama için RSS Beslemesi
Kıbrıs Araç Kiralama
Kıbrıs Otelleri Kampanyalar için RSS Beslemesi
Kıbrıs Otelleri Kampanyalar
Seyahat Acentaları için RSS Beslemesi
Seyahat Acentaları