Kıbrıs Erken Rezervasyon Başladı


Kıbrıs Erken Rezervasyon Başladı

By Savas - 15 Ocak 2013 Salı

Size bu iletiyi gönderiyoruz çünkü http://posta.kibris.com.tr  bültenimize abone olmuştunuz!

Kıbrıs Erken Rezervasyon İndirimi

Bu küçücük bültende:

  • Kıbrıs Otellerinde % 25 ila %40 İndirimler
  • Kıbrıs'ta Neler Oluyor
  • Size bu yıl sürprizlerimiz olacak
  • Bizi sıkı takip edin
Kibris.com.tr

Sayın #name#,

Erken Rezervasyon İndirimleri Başladı!

% 30 Erken RezervasyonAcapulco Otel ve Tatil KöyüErken Rezervasyon % 30 : 31 mart tarihine kadar satın alınan ve konaklaması 01 Nisan - 10 Ekim tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%30 Erken RezervasyonSavoy Ottoman PalaceErken Rezervasyon % 30 : 31 mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 29 Eylül tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%40 Erken RezervasyonNuhun GemisiErken Rezervasyon % 40 : 05 Mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 31 Ekim tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%30 Erken RezervasyonJasmine Court Hotel & CasinoErken Rezervasyon % 30 : 31 mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 31 Ekim tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%30 Erken RezervasyonSalamis Bay Conti ResortErken Rezervasyon % 30 : 04 Şubat tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 31 Ekim tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%25 Erken RezervasyonPia Bella OtelErken Rezervasyon % 25: 31 Mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Mart - 26 Aralık tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%30 Erken RezervasyonMerit Crystal Cove OtelErken Rezervasyon % 30: 07 Şubat tarihine kadar satılan ve konaklaması 01 Nisan - 28 Aralık tarihlerini kapsayan Min. 5 Gece Ve üzeri rezervasyonlar da geçerlidir.
%30 Erken RezervasyonMerit Park HotelErken Rezervasyon % 30 : 07 Şubat tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 31 Ekim tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%30 Erken RezervasyonRiverside Garden ResortErken Rezervasyon % 30: 31 Mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 31 Ekim 2013 tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%35 Erken RezervasyonMalpas OtelErken Rezervasyon % 35 : 31 mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 31 Aralık tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%25 Erken RezervasyonAltınkaya OtelErken Rezervasyon % 25 : 31 mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Nisan - 31 Ekim tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.
%25 Erken RezervasyonArkin Palm Beach OtelErken Rezervasyon % 25 : 31 Mart tarihine kadar alınan ve konaklaması 01 Ocak - 28 Aralık 2013 tarihlerini kapsayan rezervasyonlar da geçerlidir.

Kıbrıs'ta Neler Oluyor?

Biz Kıbrıs'tayız. Farkımız bu! Bu yüzden Kıbrıs'ı en iyi biz biliyor, misafirlerimizi memnun etmek için büyük gayret sarfediyoruz. Siz değerli misafirlerimizin hakkımızdaki yorumlarınıburadan okuyunuz. Bu yıl, başlangıç olarak 3 tane restaurant ile anlaşma yaptık. Sadece kibris.com.tr misafirlerine %10 indirim veriyorlar. Kıbrıs'a geldiğinizde Otel Voucherınız veya sizin için özel bastırdığımız haritanız ile bu restaurantlara gidip bu indirimlerden faydalanın. 3 olan bu restaurantların sayısını kısa sürede arttıracağız!

Anlaşma yaptığımız restaurantlar:

Kıbrıs Evi - Girne Limanı

Shayna - Çatalköy

Huzur Ağaç Restaurant - Bellapais

Başka sürprizlerimiz de var!

Bu bültende bu sürprizleri sizlere açıklamıyoruz çünkü halen anlaşmalarımız tamamlanmadı. Sizi en yakın zamanda haberdar edeceğiz....

Bizi takip edin!

Bizi takip edip hem indirimlerimiz, hem kampanyalarımız hemde sürprizlerimizden haberdar olun.

Sitemizden takip edin: www.kibris.com.tr

Facebook'tan takip edin: http://www.facebook.com/KibrisTatil

Twitter'dan takip edin: https://twitter.com/kibrisotelleri

0392 228 3477  |  Girne Cad. NO 61 LEFKOŞA / KKTC

Abonelik
E-posta adresiniz:


Ara
Ara:

Popüler Sayfalar
Kibris.Com.Tr Haber Bülteni Ana sayfa
Abone ol
Abonelik iptal/düzenleme
Gizlilik ilkesi

Kategoriler
RSS Haber Bülten Beslemesi
Tüm Kategoriler
Kıbrıs Kültür Turları için RSS Beslemesi
Kıbrıs Kültür Turları
Kariyer için RSS Beslemesi
Kariyer
Kıbrıs Araç Kiralama için RSS Beslemesi
Kıbrıs Araç Kiralama
Kıbrıs Otelleri Kampanyalar için RSS Beslemesi
Kıbrıs Otelleri Kampanyalar
Seyahat Acentaları için RSS Beslemesi
Seyahat Acentaları